| Basisinformation | |
| Ref. nr. | VK.35918 |
| Mærke | Scania |
| Model | P320 A4x2NB *Hybrid* |
| Årgang | 2021 |
| Aksler | 4x2 |
| Stand | Meget god |
| Registrering | |
| Reg. dato | 26-05-2021 |
| Sidst synet | Leveres nysynet samt indregistreret! |
| Kabine | |
| Automatisk lys | ✔ |
| Fartpilot | ✔ |
| Radio m. USB/AUX | ✔ |
| Multifunktionslæderrat | ✔ |
| Køleskab | ✔ |
| Bluetooth (Håndfri) | ✔ |
| Navigation | ✔ |
| Lædersæder | ✔ |
| Sædevarme | ✔ |
| LED-lygter | ✔ |
| LED-kørelys | ✔ |
| Lane-assist | ✔ |
| Hill-assist | ✔ |
| Tabletholder | ✔ |
| Aircondition | ✔ |
| Klimaanlæg | ✔ |
| Kabine udstyrspakke | Læder pakken |
| Kabinetype | CP20H-førerhuset |
| Motor og Transmission | |
| Tank antal | 1 |
| Tank liter | 300l |
| Eurotype | Euro 6 |
| Motor | DC09 *Hybrid* |
| HK | 320 |
| KM | 154000 |
| Gearkasse | OptiCruise |
| Dæk | |
| Størrelse | 315/70R22,5 - 315/70R22,5 |
| Bremser | |
| Skivebremse | ✔ |
| ABS | ✔ |
| Motorbremse | ✔ |
| Vægt | |
| Totalvægt | 18.000 kg |
| Affjedring | |
| For, luft | ✔ |
| Bag, luft | ✔ |
| Chassis | |
| Akselafstand | 3.750 mm |
| Akseltryk, for | 7.500 kg |
| Akseltryk, bag | 11.500 kg |
| Chassishøjde | Normal |
| Drejeskammel | |
| Fabrikat | JOST |
| Fast | ✔ |
Andre fra kategori (Trækker)
Scania 730ST A6x2NB m. Hydraulik + Kel-Berg 4 Aks. Alutiptrailer
| Reg. Dato.: | 25-07-2018 |
| Ref. Nr.: | VK.35912 + 40736 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
DAF XF 480 6x2*4 FTN m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | 07-12-2022 |
| Ref. Nr.: | VK.35919 |
| Stand: | Godt brugt |
| Se lastbil | |
Scania R540 A6x2NA m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | 09-04-2021 |
| Ref. Nr.: | VK.35857 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Engros
Scania T580 LA6X2MHA V8 "TOPLINE" M. HYDRAULIK *SKADE*
| Reg. Dato.: | 23-06-2005 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | Godt brugt |
| Se lastbil | |
Solgt
Scania R560 A6x4NB "XT" m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11952 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
MAN 𝐄𝐌𝐎𝐒𝐒 TGS 28.320 6x2-2 BLS 𝐄-𝐓𝐫𝐮𝐜𝐤 m. Hydraulik "𝟑𝟓𝟎 𝐤𝐖𝐡"
| Reg. Dato.: | 16-06-2019 |
| Ref. Nr.: | VK.35690 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MAN TGX 28.510 6x2=2 LL SA Individual Lion S m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | 16-05-2023 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania R530 A6x2NB "Old-School" m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11930 |
| Stand: | Ikke angivet |
| Se lastbil | |
MAN TGX 28.500 6x2-2 BLS m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | 12-10-2018 |
| Ref. Nr.: | VK.35559 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Ny
DAF XG+ 480 FTN 6x2*4 "Jubilee-Edition" 67/75
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.30400 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
























