| Basisinformation | |
| Ref. nr. | VK.35158 |
| Mærke | Scania |
| Model | R520 LB8x2/4HNB m. Tip/Kran (HMF 2620-K5) |
| Årgang | 2015 |
| Aksler | 8x2/4 |
| Stand | God |
| Registrering | |
| Reg. dato | 10-04-2015 |
| Reg. nr. | EH 34675 |
| Sidst synet | 24-02-2025 |
| Stelnummer | YS2R8X20005366562 |
| Kabine | |
| Fartpilot | ✔ |
| Radio m. USB/AUX | ✔ |
| Digital instrumentering | ✔ |
| TV | ✔ |
| Multifunktionsrat | ✔ |
| Køleskab | ✔ |
| Walkie | ✔ |
| Bluetooth (Håndfri) | ✔ |
| Navigation | ✔ |
| Lædersæder | ✔ |
| Sædevarme | ✔ |
| Læderbund | ✔ |
| LED-lygter | ✔ |
| Plysning | ✔ |
| Spejlkamera | ✔ |
| Bakkamera | ✔ |
| Klimaanlæg | ✔ |
| Oliefyr | ✔ |
| Soltag | ✔ |
| Kabine udstyrspakke | V8 Læder Pakken |
| Kabinetype | CR19N-førerhuset |
| Motor og Transmission | |
| Eurotype | Euro 6 |
| Motor | DC16 - V8 |
| HK | 520 |
| KM | 457000 |
| Gearkasse | OptiCruise |
| Dæk | |
| % tilbage | 75% - 75% - 75% - 75% |
| Størrelse | 385/65R22,5 - 385/55R22,5 - 315/80R22,5 - 385/55R22,5 |
| Bremser | |
| Skivebremse | ✔ |
| ABS | ✔ |
| Motorbremse | ✔ |
| Vægt | |
| Lastevne | 18.000 kg |
| Totalvægt | 33.000 kg |
| Egenvægt | 15.000 kg |
| Tip | |
| Bagtip | ✔ |
| 1-vejs | ✔ |
| Bagtip | ✔ |
| Affjedring | |
| For, luft | ✔ |
| Bag, luft | ✔ |
| Chassis | |
| Chassishøjde | H, High |
| Værktøjskasse | ✔ |
| Hydraulikanlæg | ✔ |
| Tilkobling | |
| Mærke | VBG |
| Kran | |
| Udskud | 5 |
| Tonsmeter | 26tm |
| Fabrikat | HMF |
| Model | 2620-K5 |
| Årgang | 2015 |
| Rækkevidde | 14.700 mm |
| Fjernbetjening | ✔ |
| Frontmonteret | ✔ |
Andre fra kategori (Lastbil)
MAN TGM 26.290 6x2-4 BL m. Box/Lift (21-pallers)
| Reg. Dato.: | 08-11-2018 |
| Ref. Nr.: | VK.35137 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Ny
MAN TGM 26.290 6x2-4 LL CH Box/Lift m. Foldedøre (21-pallers)
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11977 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
Ny
MAN TGM 26.290 6x2-4 BL CH Fejeblad m. Hydrauliske Ramper/Kran (HMF 1320-K4)
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11951 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
MAN TGX 35.510 8X4/4 BL CH m. Kroghejs/Kran (HMF 3220K-6)
| Reg. Dato.: | 16-08-2024 |
| Ref. Nr.: | VK.35903 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MAN TGX 35.580 8x4-4 BL m. Wirehejs/Kran (HIAB X-HiPro 302 EP-5) + Nopa 3 Aks. Wirehejskærre m. Pendellad
| Reg. Dato.: | 28-08-2018 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania P320 B6x2*4NB Box/Lift m. Foldedøre (21-pallers)
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11946 |
| Stand: | Ikke angivet |
| Se lastbil | |
MAN TGL 12.220 4x2 BL CH m. Fragtmandslad/Lift (16-pallers)
| Reg. Dato.: | 28-06-2024 |
| Ref. Nr.: | VK.35774 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MAN TGM 15.290 4x2 LL CH Fejeblad
| Reg. Dato.: | 06-02-2024 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania P320 B4x2NB Fragtmandslad/Lift (18-pallers)
| Reg. Dato.: | 27-09-2018 |
| Ref. Nr.: | VK.35495 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania R520 LB8x2/4HNB m. Tip/Kran (HMF 2620-K5)
| Reg. Dato.: | 10-04-2015 |
| Ref. Nr.: | VK.35158 |
| Stand: | God |
| Se lastbil | |
Ny
MAN TGX 35.520 8x4-4 BL CH m. 3-vejs Tiplad
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11847 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
Ny
DAF XF 480 FAS 6x2 Chassis m. Wirehejs
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11889 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
MAN TGA 18.360 4x2 LL-U Hestetransporter
| Reg. Dato.: | 14-03-2008 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | God |
| Se lastbil | |
























