| Basisinformation | |
| Ref. nr. | VK.36026 |
| Mærke | MAN |
| Model | TGX 28.510 6x2=2 LL SA Individual Lion S m. Hydraulik |
| Årgang | 2023 |
| Aksler | 6x2-2 |
| Stand | Meget god |
| Registrering | |
| Reg. dato | 16-05-2023 |
| Reg. nr. | EA 22900 |
| Sidst synet | 27-03-2025 |
| Stelnummer | WMA3JKZZXPM921039 |
| Kabine | |
| Automatisk lys | ✔ |
| Adaptiv fartpilot | ✔ |
| Radio m. USB/AUX | ✔ |
| Mikroovn | ✔ |
| Multifunktionslæderrat | ✔ |
| Køleskab | ✔ |
| Bluetooth (Håndfri) | ✔ |
| Navigation | ✔ |
| Kaffemaskine | ✔ |
| Sædevarme | ✔ |
| Sæde ventilation | ✔ |
| LED-lygter | ✔ |
| LED-kørelys | ✔ |
| Spejlkamera | ✔ |
| Lane-assist | ✔ |
| Hill-assist | ✔ |
| Klimaanlæg | ✔ |
| Aircooler | ✔ |
| Oliefyr | ✔ |
| Glassoltag | ✔ |
| Kabine udstyrspakke | Individual Lion S |
| Motor og Transmission | |
| Tank antal | 1 |
| Tank liter | 460l |
| Eurotype | Euro 6E |
| Motor | D26 |
| HK | 510 |
| KM | 40000 |
| Gearkasse | TipMatic |
| Dæk | |
| % tilbage | 50% - 50% - 50% |
| Størrelse | 385/65R22,5 - 315/70R22,5 - 315/60R22,5 |
| Bremser | |
| Skivebremse | ✔ |
| ABS | ✔ |
| Retarder | ✔ |
| Vægt | |
| Totalvægt | 26.000 kg |
| Affjedring | |
| For, luft | ✔ |
| Bag, luft | ✔ |
| Chassis | |
| Akselafstand | 3100 mm |
| Akseltryk, for | 8.500 kg |
| Akseltryk, bag | 12.600 kg + 9.700 kg |
| Chassishøjde | Normal |
| Drejeskammel | |
| Fabrikat | JOST |
| Forskydelig | ✔ |
Andre fra kategori (Trækker)
MAN TGX 28.510 6x2=2 LL SA Individual Lion S m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | 16-05-2023 |
| Ref. Nr.: | VK.36026 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Ny
VOLVO FH13-500 Aero 6x2 m. Hydraulik |New|Hydraulics|Retarder|Full air|
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11962 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
Scania S590 6x4 |V8|Leather|Full air|3.150WB|
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11950 |
| Stand: | Godt brugt |
| Se lastbil | |
Scania R500 A6x2NB m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | 18-02-2019 |
| Ref. Nr.: | VK.35238 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania R500 LA6x2MNA V8 m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | 06-11-2009 |
| Ref. Nr.: | VK.35833 |
| Stand: | Godt brugt |
| Se lastbil | |
Scania 730ST A6x2NB m. Hydraulik *NR 1*
| Reg. Dato.: | 02-08-2017 |
| Ref. Nr.: | VK.35957 |
| Stand: | Som ny |
| Se lastbil | |
FORD F-MAX 500 4X2 "Comfort Pack"
| Reg. Dato.: | 15-11-2021 |
| Ref. Nr.: | VK.35951 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MAN 𝐄𝐌𝐎𝐒𝐒 TGS 28.320 6x2-2 BLS 𝐄-𝐓𝐫𝐮𝐜𝐤 m. Hydraulik "𝟑𝟓𝟎 𝐤𝐖𝐡"
| Reg. Dato.: | 16-06-2019 |
| Ref. Nr.: | VK.35690 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Ny
DAF XG+ 480 FTN 6x2*4 "Jubilee-Edition" 67/75
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.30400 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |






























