| Basisinformation | |
| Ref. nr. | VK.35953 |
| Mærke | MAN |
| Model | TGX 26.470 6x2/2 BL SA |
| Årgang | 2023 |
| Aksler | 6x2/2 |
| Stand | Meget god |
| Registrering | |
| Reg. dato | 30-03-2023 |
| Sidst synet | 25-03-2026 |
| Kabine | |
| Automatisk lys | ✔ |
| Adaptiv fartpilot | ✔ |
| Radio m. USB/AUX | ✔ |
| Multifunktionsrat | ✔ |
| Køleskab | ✔ |
| Walkie | ✔ |
| Bluetooth (Håndfri) | ✔ |
| Navigation | ✔ |
| Kaffemaskine | ✔ |
| Sædevarme | ✔ |
| LED-kørelys | ✔ |
| Lane-assist | ✔ |
| Hill-assist | ✔ |
| Klimaanlæg | ✔ |
| Oliefyr | ✔ |
| Soltag | ✔ |
| Kabinetype | GM-førerhuset |
| Motor og Transmission | |
| Tank antal | 1 |
| Tank liter | 460l |
| Eurotype | Euro 6E |
| Motor | D26 |
| HK | 470 |
| KM | 268500 |
| Gearkasse | TipMatic |
| Bremser | |
| Skivebremse | ✔ |
| ABS | ✔ |
| Motorbremse | ✔ |
| Vægt | |
| Lastevne | 17.470 kg |
| Totalvægt | 26.000 kg |
| Egenvægt | 8.530 kg |
| Affjedring | |
| For, parabel | ✔ |
| Bag, luft | ✔ |
| Chassis | |
| Akselafstand | 2.600 mm |
| Drejeskammel | |
| Fabrikat | JOST |
| Forskydelig | ✔ |
Andre fra kategori (Trækker)
Scania 730ST A6x2NB m. Hydraulik *NR 1*
| Reg. Dato.: | 02-08-2017 |
| Ref. Nr.: | VK.35957 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
FORD F-MAX 500 4X2 "Comfort Pack"
| Reg. Dato.: | 15-11-2021 |
| Ref. Nr.: | VK.35951 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Engros
Scania T580 LA6X2MHA V8 "TOPLINE" M. HYDRAULIK *SKADE*
| Reg. Dato.: | 23-06-2005 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | Godt brugt |
| Se lastbil | |
MAN 𝐄𝐌𝐎𝐒𝐒 TGS 28.320 6x2-2 BLS 𝐄-𝐓𝐫𝐮𝐜𝐤 m. Hydraulik "𝟑𝟓𝟎 𝐤𝐖𝐡"
| Reg. Dato.: | 16-06-2019 |
| Ref. Nr.: | VK.35690 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MAN TGX 28.510 6x2=2 LL SA Individual Lion S m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | 16-05-2023 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania R530 A6x2NB "Old-School" m. Hydraulik
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11930 |
| Stand: | Ikke angivet |
| Se lastbil | |
Ny
DAF XG+ 480 FTN 6x2*4 "Jubilee-Edition" 67/75
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.30400 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |

























