| Basisinformation | |
| Ref. nr. | VK.35774 |
| Mærke | MAN |
| Model | TGL 12.220 4x2 BL CH m. Fragtmandslad/Lift (16-pallers) |
| Årgang | 2024 |
| Aksler | 4x2 |
| Stand | Meget god |
| Registrering | |
| Reg. dato | 28-06-2024 |
| Sidst synet | Leveres nysynet samt indregistreret |
| Kabine | |
| Kabinetype | CC-førerhuset |
| Motor og Transmission | |
| Tank antal | 1 |
| Tank liter | 180l |
| Eurotype | Euro 6D |
| Motor | D08 |
| HK | 220 |
| KM | 1487 |
| Gearkasse | TipMatic |
| Bremser | |
| Skivebremse | ✔ |
| ABS | ✔ |
| Motorbremse | ✔ |
| Vægt | |
| Lastevne | 6.135 kg |
| Totalvægt | 12.000 kg |
| Egenvægt | 5.865 kg |
| Affjedring | |
| For, parabel | ✔ |
| Bag, luft | ✔ |
| Dimensioner | |
| Pallemængde | 16-pallers |
| Indvendig bredde | 2.480 mm |
| Indlæsningshøjde | 2.540 mm |
| Lift | |
| Lift kg | 1.500 kg |
| Fabrikat | Palfinger |
| Årgang (copy) | 2021 |
| Fjernbetjent | ✔ |
Andre fra kategori (Lastbil)
MAN TGM 26.290 6x2-4 BL m. Box / Lift
| Reg. Dato.: | 08-11-2018 |
| Ref. Nr.: | VK.35137 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania R480 LB8x4*4MNB m. 3-vejs Wirehejs (5.5-6 meter)
| Reg. Dato.: | 03-06-2013 |
| Ref. Nr.: | VK.35910 |
| Stand: | Brugt |
| Se lastbil | |
Ny
MAN TGM 26.290 6x2-4 LL CH Box/Lift m. Foldedøre (21-pallers)
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11977 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
Ny
MAN TGM 26.290 6x2-4 BL CH Fejeblad m. Hydrauliske Ramper/Kran (HMF 1320-K4)
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11951 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
MAN TGX 35.510 8X4/4 BL CH m. Kroghejs/Kran (HMF 3220K-6)
| Reg. Dato.: | 16-08-2024 |
| Ref. Nr.: | VK.35903 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MAN TGX 35.580 8x4-4 BL m. Wirehejs/Kran (HIAB X-HiPro 302 EP-5) + Nopa 3 Aks. Wirehejskærre m. Pendellad
| Reg. Dato.: | 28-08-2018 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania P320 B6x2*4NB Box/Lift m. Foldedøre (21-pallers)
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11946 |
| Stand: | Ikke angivet |
| Se lastbil | |
MAN TGL 12.220 4x2 BL CH m. Fragtmandslad/Lift (16-pallers)
| Reg. Dato.: | 28-06-2024 |
| Ref. Nr.: | VK.35774 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MAN TGM 15.290 4x2 LL CH Fejeblad
| Reg. Dato.: | 06-02-2024 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania P320 B4x2NB Fragtmandslad/Lift (18-pallers)
| Reg. Dato.: | 27-09-2018 |
| Ref. Nr.: | VK.35495 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Scania R520 LB8x2/4HNB m. Tip/Kran (HMF 2620-K5)
| Reg. Dato.: | 10-04-2015 |
| Ref. Nr.: | VK.35158 |
| Stand: | God |
| Se lastbil | |
Ny
MAN TGX 35.520 8x4-4 BL CH m. 3-vejs Tiplad
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11847 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
Ny
DAF XF 480 FAS 6x2 Chassis m. Wirehejs
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.11889 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |
MAN TGA 18.360 4x2 LL-U Hestetransporter
| Reg. Dato.: | 14-03-2008 |
| Ref. Nr.: | Komm. |
| Stand: | God |
| Se lastbil | |






















