| Basisinformation | |
| Ref. nr. | VK.50392 |
| Mærke | MAN |
| Model | TGE 3.180 L4H3 FWD A8 |
| Årgang | 2026 |
| Aksler | 4x2 |
| Stand | Fabriksny |
| Kabine | |
| Automatgear | ✔ |
| 16” Alufælge | ✔ |
| Nøglefri Betjening | ✔ |
| Anhænger Træk | ✔ |
| "ergoComfort" multijusterbart AGR førersæde, vægtaffjedret med 2 armlæn, lændestøtte og sædedybdeindstilling | ✔ |
| Automatisk lys | ✔ |
| Adaptiv fartpilot | ✔ |
| Fartpilot | ✔ |
| El-Spejle m. Varme | ✔ |
| DAB+ Radio | ✔ |
| Apple CarPlay | ✔ |
| Android Auto | ✔ |
| USB Tilslutning | ✔ |
| Digital instrumentering | ✔ |
| Multifunktionslæderrat | ✔ |
| Varme I Rat | ✔ |
| Bluetooth (Håndfri) | ✔ |
| Sædevarme | ✔ |
| LED-lygter | ✔ |
| LED-kørelys | ✔ |
| Bakkamera | ✔ |
| Parkeringssensor Bagved | ✔ |
| Parkeringssensor Foran | ✔ |
| Lane-assist | ✔ |
| Aircondition | ✔ |
| Oliefyr | ✔ |
| Motor og Transmission | |
| Forhjulstræk | ✔ |
| Tank antal | 1 |
| Tank liter | 75l |
| Eurotype | Euro 6 |
| Motor | 2,0 |
| Gearkasse | 8-trins automatgearkasse |
| Dæk | |
| % tilbage | 100% - 100% |
| Størrelse | 235/65R16 - 235/65R16 |
| Vægt | |
| Lastevne | 1.181 kg |
| Totalvægt | 3.500 kg |
| Egenvægt | 2.319 kg |
| Chassis | |
| Akselafstand | 4.490 mm |
| Dimensioner | |
| Indvendig højde | 1.961 mm |
| Udstyrspakker |
Andre fra kategori (Varebil)
FORD Transit Courier 1,5 TDCi (100HK)
| Reg. Dato.: | 25-05-2020 |
| Ref. Nr.: | VK.60731 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MAN TGE 3.180 FHT A8 L4 Box/Lift
| Reg. Dato.: | 24-02-2020 |
| Ref. Nr.: | VK.60688 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
MERCEDES SPRINTER, 216 CDI, KASSEVOGN STANDARD
| Reg. Dato.: | 13-03-2017 |
| Ref. Nr.: | VK.60700 |
| Stand: | Meget god |
| Se lastbil | |
Ny
MAN TGE 3.140 L3H3 FWD A8 (11,3 m3) "NextLevel-Edition"
| Reg. Dato.: | |
| Ref. Nr.: | VK.50471 |
| Stand: | Fabriksny |
| Se lastbil | |


















